Start > Aktualności > Aktualności > TRAMWAJ MIKOŁAJOWY NA 145 LAT MPK – NASZA SZKOŁA ZNÓW W AKCJI!

TRAMWAJ MIKOŁAJOWY NA 145 LAT MPK – NASZA SZKOŁA ZNÓW W AKCJI!

Cieszymy się, że pomimo pandemii Mikołaj przybędzie do Krakowa i jak co roku przywiezie prezenty, zwłaszcza dla dzieci przebywających w tym czasie w szpitalu.

Po raz kolejny uczniowie Zespołu Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości MIRiP w Krakowie biorą udział w akcji „Tramwaj Mikołajowy”, organizowanej przez MPK SA w Krakowie. Idea 145 Mikołajów w tramwaju na rocznicę istnienia krakowskiej komunikacji w tym roku odbędzie się w nieco zmienionej formule. Nasi uczniowie pojawiają się tym razem wirtualnie, uwiecznieni w formie filmu–kolażu zdjęć w świątecznym anturażu, zrobionych i przesłanych specjalnie na tę okazję. Ponadto nasz niezastąpiony uczeń do zadań specjalnych- Wincenty Wrześniowski, po raz kolejny wcieli się w pomocnika św. Mikołaja i przybędzie do Specjalistycznego Szpitala im. Żeromskiego radiowozem, przywożąc prezenty dla dzieciaków. Upominki dla małych pacjentów ufundowały: Urząd Miasta Krakowa, MPK SA w Krakowie oraz firma Artim.