ul. Rzeźnicza 4
31-540 Kraków
tel. 12 421 38 44 szkola@izba.krakow.pl
Start > Aktualności > Aktualności > „TRZYMAJ FORMĘ” – PROMOCJA ZDROWIA W ZSRiP MIRiP

„TRZYMAJ FORMĘ” – PROMOCJA ZDROWIA W ZSRiP MIRiP

Drodzy Uczniowie,

Rusza nowa akcja szkolna. Ta, skierowana jest do uczniów uczęszczających na lekcje biologii (pierwsze i drugie klasy). Zadaniem młodzieży jest przesłanie przepisów na proste, smaczne potrawy, ale przede wszystkim zdrowe (przekąski, desery…), które można przygotować w domowym zaciszu. Najlepsze przepisy zostaną nagrodzone oceną z biologii i udostępnione na stronie internetowej szkoły, tak aby jak najwięcej uczniów mogło z nich skorzystać. Do przepisów należy dołączyć zdjęcia gotowych potraw.
Prace wysyłacie do 25 maja 2021 r. na adres: dziennikitl@gmail.com. Szczegóły akcji u p. Kukuły.

Organizator – p. Katarzyna Kukuła – nauczyciel biologii
Współpracujemy z: