ul. Rzeźnicza 4
31-540 Kraków
tel. 12 421 38 44 szkola@izba.krakow.pl
Start > Aktualności > Aktualności > Uczennica naszej szkoły w Młodzieżowej Radzie Krakowa

Uczennica naszej szkoły w Młodzieżowej Radzie Krakowa

Z wielka przyjemnością i satysfakcją informujemy, iż opiekunowie Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły pan Wojciech Zgud i pani Barbara Gawin, zgłosili z sukcesem do Młodzieżowej Rady Krakowa naszą uczennicę Katarzynę Chajdugę, która od teraz będzie reprezentować szkołę w tym ważnym dla nas wszystkich miejscu.

Jesteśmy już na tym polu doświadczeni, gdyż udało nam się już kiedyś mieć członków tej instytucji i wiemy że jest ona potrzebna, a samym członkom daje możliwość rozwoju i zbierania doświadczeń. O działaniach i zadaniach, jakie podejmują, możecie przeczytać na stronie http://mrk.krakow.pl/pl_PL/
Współpracujemy z: