Start > Aktualności > Aktualności > UCZESTNICZYLIŚMY W TARGACH KSIĄŻKI W KRAKOWIE

UCZESTNICZYLIŚMY W TARGACH KSIĄŻKI W KRAKOWIE

W czwartkowy pogodny dzień dnia 27.10.2022 r., grupa dwudziestu ośmiu uczniów z klas pierwszych i drugich technikum oraz szkoły branżowej I stopnia, udała się na jubileuszowe 25. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie, odbywające się w Hali Expo przy ul Galicyjskiej 9. Tam pod opieką nauczyciela bibliotekarza p. Edyty Gawin i nauczyciela przedmiotów zawodowych p. Renaty Cisek wykonała ćwiczenia związane z zagadnieniami czytelniczymi i handlowymi.

Dla uczniów kształcących się m.in. w zawodach: technik handlowiec, technik logistyk czy sprzedawca, istotne znaczenie ma zrozumienie roli targów w działalności marketingowej firmy. W czasie szkolnego wyjścia, młodzież naszej Szkoły obserwowała, jakie działania promocyjne podejmują wydawcy i wystawcy, aby pozyskać klientów z różnych grup wiekowych i przyciągnąć ich uwagę.

Udział znanych osobistości w targach stanowił dodatkową atrakcję dla uczniów. Ponadto możliwość zakupu książek w promocyjnych cenach  czy przeglądnięcia pięknie wydanych nowości rynkowych.

W tym roku Targi odbywają się w dniach 27-30 października. Zachęcamy do udziału w tak wyjątkowym wydarzeniu promującym czytelnictwo.

Serdecznie dziękujemy – Opiekunowie