Start > Aktualności > Aktualności > UCZESTNICZYMY W KONKURSACH LOGISTYCZNYCH

UCZESTNICZYMY W KONKURSACH LOGISTYCZNYCH

Uczniowie trzecich i czwartych klas technikum kształcący się w zawodzie technik logistyk próbują swoich sił w konkursach logistycznych.
W ostatnim czasie odbyły się kolejne dwa, w formie zdalnej 🙂

Dnia 23 marca 2023 r. pięcioro uczniów z klas 3 THL i 4 TL wzięło udział w Ogólnopolskim Konkursie  „Od technika do logistyka 4.0”.  Był on organizowany przez Międzyuczelniane Studenckie Koło Naukowe „LogPoint”, działające na Wydziale Inżynierii Produkcji i Logistyki Politechniki Opolskiej oraz na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Opolskiego, oraz przez Uczniowskie Koło Logistyczne „Sigma” z Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Gen. Stefana Roweckiego „Grota” w Opolu.

Natomiast dnia 30 marca 2023 r. dziewięcioro uczniów z klas 3 THL, 4 TLP i 4 TL zmierzyło się z pytaniami nt. logistyki w pierwszym etapie III edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Potyczki transportowe”. Konkurs jest objęty  patronatem merytorycznym przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową  im. Witelona w Legnicy.

Organizatorzy – nauczyciele przedmiotów logistycznych