Start > Aktualności > Aktualności > UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

W słoneczny ranek 24 czerwca 2022 r. odbyło się uroczyste pożegnanie klas trzecich szkoły branżowej I stopnia oraz zakończenie roku szkolnego 2021/2022 pozostałych uczniów klas ZSRiP MIRiP w Krakowie. Spotkanie rozpoczęło się o godz. 9:00 od wprowadzenia sztandaru Szkoły i przemówienia Pani Dyrektor Szkoły – Elżbiety Kosackiej, pana Tomasza Kowalika, jak też wychowawcy klasy 3 ZF – p. Barbary Gawin. W zakończeniu roku brała też udział Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego – Kinga Gałek.

Ważnym punktem uroczystości stało się wręczenie świadectw z wyróżnieniem i nagród najlepszym uczniom oraz odznaczeń „R”.

Srebrną odznakę „R” przyznano następującym osobom:

1. Sandra FELUŚ – za sumienność, pracowitość i działania z oddaniem na rzecz uczniów i szkoły, oraz osób potrzebujących w ramach wolontariatu i samorządu uczniowskiego.
2. Eryk GAJDA – bardzo dobre wyniki w nauce (średnia ocen powyżej 5 na przestrzeni trzech lat nauki w Szkole Branżowej. Wysoka frekwencja i wzorowe zachowanie. Udział w konkursach organizowanych w szkole.
3. Korneliusz JĘDRAS – uczeń o wysokiej kulturze osobistej. Posiada szczególne osiągniecia w OHP w Krakowie. Zajęcie II miejsca w Ogólnopolskim Konkursie „Sprawny w zawodzie 2022’’ – kategoria BHP w Gołdapi. Swoimi osiągnięciami kreuje pozytywny wizerunek szkoły. Sumiennie wykonuje swoje obowiązki, a także zawsze służy pomocą.
4. Julia KOPEĆ – za sumienność w nauce i bardzo dobre wyniki w nauce, otwartą i wspierającą postawę wobec innych. Wysoką kulturę osobistą.
5. Kinga SOCZEWICA – za sumienność, pracowitość i działania z oddaniem na rzecz uczniów i szkoły, oraz osób potrzebujących w ramach wolontariatu i samorządu uczniowskiego.

Brązową odznakę „R” przyznano następującym osobom:

1. Piotr DZIK – za osiągnięcia edukacyjne, wzorową postawę uczniowską oraz godne reprezentowanie szkoły. Za wykazywanie się pasją związaną z rzemiosłem, poprzez udział w wielu edycjach konkursu z cyklu „Fachowa Ozdoba”.
2. Wiktoria KASZYCKA – za sumienność, pracowitość i działania z oddaniem na rzecz uczniów i szkoły, oraz osób potrzebujących w ramach wolontariatu i samorządu uczniowskiego.
3. Giampaolo PATRUNO – za sumienność, pracowitość i działania z oddaniem na rzecz uczniów i szkoły, oraz osób potrzebujących w ramach wolontariatu i samorządu uczniowskiego.
4. Dominika ZEMBOL – za sumienność, pracowitość i działania z oddaniem na rzecz uczniów i szkoły, oraz osób potrzebujących w ramach wolontariatu i samorządu uczniowskiego.

Dziękujemy za wspólne lata, wszystkie wspaniałe działania i mile spędzony czas, oraz życzymy sukcesów osobistych i zawodowych!

Pani Dyrektor Elżbieta Kosacka, Wychowawcy, Grono Pedagogiczne i Samorząd Uczniowski ZSRiP MIRiP