ul. Rzeźnicza 4
31-540 Kraków
tel. 12 421 38 44 szkola@izba.krakow.pl
Start > Aktualności > Aktualności > UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

Dnia 19 czerwca 2019 r. o godzinie 8:00 w Kościele pw. św. Kazimierza Królewicza przy ul. Bobrowskiego 6 w Krakowie Dyrekcja Szkoły, nauczyciele i uczniowie rozpoczęli Mszą świętą ­uroczystości związane z zakończeniem roku szkolnego 2018/2019.

O godzinie 9:30 w auli szkolnej zebrała się cała społeczność szkolna. Po przemówieniu przewodniczącej Szkoły Katarzyny Chajdugi, Pani Dyrektor Elżbieta Kosacka odczytała listę wyróżnionych osób /świadectwa z tzw. biało-czerwonym paskiem/, oraz innych, którzy swą pracą i zaangażowaniem zasłużyli na nagrody. Nastąpiło wręczenie powyższych, a zaraz po tym rozdanie certyfikatów Europass za staże zagraniczne do Brna – uczniom z grup I i II.

Na koniec wystąpiły Blue Ladies, uczennice klasy 2 B, które wprowadziły wszystkich zgromadzonych w wakacyjny nastrój 🙂

Życzymy udanych, bezpiecznych wakacji. Odpoczynku, ale też umiejętności ofiarowania swojego czasu innym i spędzenia go pożytecznie 🙂
Współpracujemy z: