ul. Rzeźnicza 4
31-540 Kraków
tel. 12 421 38 44 szkola@izba.krakow.pl
Start > Aktualności > Aktualności > „Użyj dziedzictwa” – w Międzynarodowym Centrum Kultury w Krakowie – lekcja 6

„Użyj dziedzictwa” – w Międzynarodowym Centrum Kultury w Krakowie – lekcja 6

W poniedziałkowe popołudnie 29.10.2018 r. kolejna klasa uczestniczyła w zajęciach wykładowo-warsztatowych w MCK w Krakowie, tym razem 3 TE.

Zajęcia te odbywają się one w kończącym się już 2018 Roku, Roku Dziedzictwa Kulturowego.

Uczniowie poznali podczas prelekcji pani Angeliki Madury zagadnienia dotyczące dziedzictwa kulturowego Krakowa w teorii, ale również mieli możliwość wykazania się zdobytą wiedzą podczas zadań ćwiczeniowych, a dodatkowo swą inwencją twórczą – podczas projektowania koszulek z motywami narodowymi i kulturalnymi. Tym samym włączyli się do konkursu „3D-dziedzictwo dla dizajnu” (szczegóły: http://mck.krakow.pl/aktualnosci/konkurs-i-3d-dziedzictwo-dla-dizajnu-i).

Serdecznie dziękujemy MCK w Krakowie.

 
Współpracujemy z: