ul. Rzeźnicza 4
31-540 Kraków
tel. 12 421 38 44 szkola@izba.krakow.pl
Start > Aktualności > Aktualności > VI Turniej Szkół Rzemieślniczych Południowej Polski w halowej piłce nożnej

VI Turniej Szkół Rzemieślniczych Południowej Polski w halowej piłce nożnej

14 kwietnia 2018 nasi uczniowie wzięli udział w VI Turnieju Szkół Rzemieślniczych Polski Południowej w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Prezesa Izby Rzemieślniczej w Tarnowie, zorganizowanym przez Rzemieślniczą Branżową Szkołę I Stopnia im. bł. Karoliny Kózkówny w Pilźnie.

W turnieju udział wzięło siedem drużyn ze szkół rzemieślniczych: Krakowa, Zakopanego, Nowego Sącza, Krynicy-Zdroju, Tarnowa, Limanowej oraz Gorlic. Miłe przyjęcie i dobra atmosfera sprzyjała prezentacji piłkarskich możliwości.

Nasza drużyna w tym roku zaprezentowała się znakomicie. Pierwszy mecz z późniejszym wicemistrzem i zwycięzcą wszystkich ostatnich Turniejów (czyli z drużyną gospodarzy), przegraliśmy ostatecznie 3:2, ale ostatnią bramkę dosyć szczęśliwie zdobyto w kilku ostatnich sekundach meczu. Kolejny mecz Panowie mimo słabszego przeciwnika przegrali 2:0. Natomiast ostatni mecz w grupie z drużyną z Limanowej wygraliśmy pewnie 4:2.

Słowa uznania należą się wszystkim zawodnikom, chłopcy dali z siebie wszystko i to jest najbardziej cenione, przynajmniej w naszej szkole. W przyszłym roku mamy nadzieję już na puchary!
Współpracujemy z: