ul. Rzeźnicza 4
31-540 Kraków
tel. 12 421 38 44 szkola@izba.krakow.pl
Start > Aktualności > Aktualności > VIII bożonarodzeniowa edycja „Paczki dla Bohatera”

VIII bożonarodzeniowa edycja „Paczki dla Bohatera”

„Każdy ma coś, co może dać innym” Barbara Bush – żona Georga H.W. Busha.

Jak corocznie, nasza szkoła wzięła udział w VIII bożonarodzeniowej edycji „Paczki dla Bohatera”. Przez kilkanaście dni wychowawcy klas wraz z uczniami uczestniczyli w zbiórce darów dla kombatantów m.in. II wojny światowej i podziemia niepodległościowego. W przygotowanych przez nas paczkach, które przed świętami Bożego Narodzenia trafiają do kombatantów, znajdą się nie tylko żywność i artykuły chemiczne, ale też kartki ze świątecznymi życzeniami od całej społeczności szkolnej. Akcja koordynowana była przez szkolny zespól w składzie: Rafał Matus oraz Kasia Chajduga wraz ze współpracownikami Sarą Górką i Wiktorią Włodarczyk. Akcja Paczka dla bohatera trwała do 14 grudnia.
Współpracujemy z: