Start > Aktualności > Aktualności > VIII EDYCJA KONKURSU BOŻONARODZENIOWA FACHOWA OZDOBA!🎄🎅🎄

VIII EDYCJA KONKURSU BOŻONARODZENIOWA FACHOWA OZDOBA!🎄🎅🎄

K O N K U R S ! 🎅🎄🔥🎄🎅

Serdecznie zapraszamy do udziału w VIII edycji konkursu BOŻONARODZENIOWA FACHOWA OZDOBA! 🎄🎅🎄

Konkurs adresujemy do uczniów VII i VIII klas małopolskich szkół podstawowych oraz uczniów naszej Szkoły!

Aby wziąć udział w konkursie należy:
🟢 wykonać ozdobę nawiązującą do Świąt Bożego Narodzenia oraz swojego zawodu i przesłać na maila udostępnionego w Regulaminie do 13 grudnia 2023 r. do godz. 15:00,
🔴 udostępnić publicznie post konkursowy na swojej osi czasu na Facebooku, tak aby Wasi znajomi również mogli dowiedzieć się o konkursie o oznaczyć naszą Szkołę,
🟢 dostarczyć pracę konkursową do Szkoły do sekretariatu uczniowskiego (dotyczy uczniów ZSRiP).

Do wygrania: smartband Huawei Band, przenośny głośnik bezprzewodowy Creative, bluzy i koszulki z „R”, gadżety szkolne.

Konkurs trwa do 13 grudnia 2023 r.

Szczegółowy regulamin konkursu: REGULAMIN-BFO-2023

Formularz zgłoszeniowy dla uczniów szkół podstawowych: Formularz zgłoszeniowy

Zapraszamy do udziału 🎄🔥🎄‼️

Działanie realizowane jest w ramach projektu Wzmocnienie pozycji rzemiosła poprzez wzmożone działania lokalne realizowanego dzięki wsparciu finansowym Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Polskiego Inkubatora Rzemiosła Komitet do spraw Pożytku Publicznego w latach 2022-2023 przez Małopolską Izbę Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie.