Start > Aktualności > Aktualności > WIELKANOCNY KIERMASZ CIAST I WYPIEKÓW

WIELKANOCNY KIERMASZ CIAST I WYPIEKÓW

13 kwietnia 2022 r. w auli szkolnej, w godzinach 10:00 – 14:00, odbył się kiermasz ciast i wypieków w ramach akcji „COŚ DOBREGO DLA BLIŹNIEGO – EDYCJ A WIELKANOCNA”.
I tym razem kiermasz cieszył się dużym zainteresowaniem, a był możliwy dzięki licznym ofiarodawcom. Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym, zarówno Nauczycielom, jak i Uczniom Szkoły.

Wszystkie słodkości były pyszne i rozeszły się w błyskawicznym tempie! Tym razem największą rozkoszą naszych podniebień było ciasto w wykonaniu uczennicy Natalii Soroty z klasy 3 TTP🍰🍰🍰 .

Pokaźny dochód z wiosennej edycji kiermaszu zasili potrzeby naszej wspólnoty szkolnej, a konkretnie szkolnego Samorządu Uczniowskiego.

W czasie trwania kiermaszu można było zakupić prace wielkanocne w postaci ręcznie malowanych obrazków na szkle podarowanych przez panią Małgorzatę Pudełko, oraz ekologicznych stroików, wykonanych przez uczniów naszej Szkoły, w ramach konkursu wielkanocnego.

Jeszcze raz z serca dziękujemy za zaangażowanie, ofiarowaną pomoc w przygotowanie kiermaszu, oraz sam  przebieg tego dzieła.

Organizatorzy – p. Kamila Bielamowicz i p. Nadia Kolano