ul. Rzeźnicza 4
31-540 Kraków
tel. 12 421 38 44 szkola@izba.krakow.pl
Start > Aktualności > Aktualności > WIELKIE KOLĘDOWANIE WSPÓLNOTY Z R4

WIELKIE KOLĘDOWANIE WSPÓLNOTY Z R4

W ostatni dzień przed przerwą świąteczną, tj. 22 grudnia 2022 r., w naszej Szkole odbył się konkurs kolęd i pastorałek przygotowany przez p. Barbarę Piotrowską, p. Wioletę Micherdę i p. Henryka Kuczaja. Przedstawiciele klas uczestniczyli w konkurencjach grupowej i indywidualnej, a na koniec odgadywali tytuły kolęd – na podstawie usłyszanych fragmentów melodii. Niespodzianką był wspaniały występ nauczycieli – pod koniec uroczystego śpiewania – tuż przed ogłoszeniem wyników wszystkich konkursów. Oto one:

Konkurencja grupowa:

I miejsce – 4 TTP
II miejsce – 3 THL
III miejsce – 1 TT

Konkurencja indywidualna:

I miejsce – 3 TT
II miejsce – 2 TT
III miejsce – 4 TT

Jaka to kolęda?

I miejsce – 4 TT
II miejsce – 4 TEP
III miejsce – 4 TTP
Współpracujemy z: