ul. Rzeźnicza 4
31-540 Kraków
tel. 12 421 38 44 szkola@izba.krakow.pl
Start > Aktualności > Aktualności > WIZYTA BRIANA SCOTTA W NASZEJ SZKOLE

WIZYTA BRIANA SCOTTA W NASZEJ SZKOLE

25 lutego 2020 roku naszą szkołę odwiedzili Brian Scott wraz ze swoimi braćmi. Brian to znany dziennikarz, wykładowca a także nauczyciel języka angielskiego w jednej z krakowskich szkół. Michael Scott jest obecnie zastępcą kanclerza do spraw akademickich i reprezentuje rząd Gujany Brytyjskiej.
W naszej szkole zostali ciepło przyjęci przez Dyrekcję, grono pedagogiczne i samorząd szkolny. Zostali oprowadzeni po budynku szkoły oraz odwiedzili nową pracownię fryzjerską,  gdzie dowiedzieli się jak wygląda nauka, kursy oraz egzaminy końcowe w szkole branżowej w Polsce. Na koniec zostały zrobione pamiątkowe zdjęcia.

Serdecznie dziękujemy za wizytę oraz wszystkim zaangażowanym – Samorząd Uczniowski
Współpracujemy z: