ul. Rzeźnicza 4
31-540 Kraków
tel. 12 421 38 44 szkola@izba.krakow.pl
Start > Aktualności > Aktualności > Wizyta Uczniów ze Szwecji

Wizyta Uczniów ze Szwecji

W ramach poszerzenia współpracy międzynarodowej przez MIRiP Rzemieślniczą Zasadniczą Szkołę Zawodową odwiedzili uczniowie ze Szwecji. W towarzystwie dyrektor szkoły Elżbiety Kosackiej, wychowawcy klasy  1 ZR Grzegorza Onyszkiewicza, nauczyciela j. angielskiego Moniki Kotuli oraz pełnomocnika prezesa MIRiP Tomasza Kowalika uczniowie zwiedzili szkole i poznali działanie polskiego systemu edukacji.

Uczniowie, na co dzień uczęszczają do Rudbeck Gymnasium – gimnazjum zawodowego oferującego programy dla tych, którzy są zdecydowani na to, jaki zawód chcą wykonywać w przyszłości. Dzięki temu, uczeń ma  możliwość wcześniejszego przygotowania swojej dalszej ścieżki zawodowej. Po ukończeniu tego rodzaju szkoły, jest gotowy do rozpoczęcia pracy lub kontynuowania nauki na uniwersytecie.

Szkoła posiada wiele klas zawodowych w dziedzinach:

– Estetyka ,sztuka i projektowanie;

– Elektryka i energia elektryczna;

– Transport , samochody;

– Technologia przemyslowa;

– Restauracja i zywienie;

– Opieka zdrowotna (pielegniarstwo).

[huge_it_gallery id=”11″]

 

 

 

 

 

 

 

 
Współpracujemy z: