ul. Rzeźnicza 4
31-540 Kraków
tel. 12 421 38 44 szkola@izba.krakow.pl
Start > Aktualności > Aktualności > Współpraca z WSZiB

Współpraca z WSZiB

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie zaprasza uczniów Zespołu Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości MIRiP w Krakowie na  cykliczne wydarzenie „Czwartkowe trailery z WSZiB”, które będą się odbywać przez całe wakacje w każdy czwartek o godz. 15:00.

Interesują Cię tematy z różnych dziedzin, dotyczące całkowicie odmiennych zagadnień? Masz ochotę posłuchać specjalistów, którzy opowiedzą o kampaniach społecznych, doradzą w kwestii przedsiębiorczości czy przedstawią środowisko iGrafx?
Może szukasz Uczelni w Krakowie, w której rozpoczniesz studia od października? Zastanawiasz się gdzie kontynuować studia II stopnia lub rozpocząć studia podyplomowe?

Podczas spotkań on-line będą poruszane tematy z różnych dziedzin, dotyczące całkowicie odmiennych zagadnień. Prowadzący to wykładowcy, studenci oraz pracodawcy.

Trailery z  WSZiB to okazja do spotkania z ciekawymi ludźmi, poszerzenia wiedzy w wielu dziedzinach oraz możliwość zobaczenia skrótu zajęć prowadzonych w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Krakowie.

Więcej informacji i możliwość zapisu znajduje się na stronie: https://www.wszib.edu.pl/aktualnosci/czwartkowe-trailery-z-wszib/

Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/846330635897094/?event_time_id=846330649230426

Nauczyciel koordynujący

Anna Kordzikowska
Współpracujemy z: