Start > Aktualności > Aktualności > WYCIECZKA KLASY 3 TLP DO GDAŃSKA

WYCIECZKA KLASY 3 TLP DO GDAŃSKA

W dniach 10-13 kwietnia 2022 r. przebywaliśmy pod wodzą opiekunów: p. Wioli Micherdy i p. Rafała Matusa z młodzieżą klasy 3 TLP (profil technik logistyk) w Gdańsku na klasowej wycieczce.

Wycieczka pozwoliła młodzieży sprawdzić wiedzę nabytą w szkole w praktyce – co w ostatecznym rozrachunku pozwoliło wystawić klasie ocenę celującą!

Wyjazd w całości powstał dzięki współpracy młodzieży i opiekunów, zwłaszcza pracy naszych logistyków: Kingi Gałek i Weroniki Zając, dzięki profesjonalnemu planowaniu wydatków, sprawnej organizacji podróży i pobytu udało się zrealizować napięty plan pobytu w Gdańsku.

Atrakcji i wspomnień pozostało bardzo wiele, na pewno na długo w pamięci zapadnie nam symboliczna droga pod hasłem „od zniewolenia do wolności 1939-1989″ widziana poprzez ekspozycje w Muzeum II Wojny Światowej i Muzeum Solidarności. Zapamiętamy rejs statkiem do składnicy wojskowej na Westerplatte oraz spacer po pustym o tej porze molo w Sopocie.