ul. Rzeźnicza 4
31-540 Kraków
tel. 12 421 38 44 szkola@izba.krakow.pl
Start > Aktualności > Aktualności > WYCIECZKA DO ZAKOPANEGO

WYCIECZKA DO ZAKOPANEGO

W dniach 24-26 lutego uczniowie szkoły z  klas 2 A i 2 TL wraz z opiekunami, panią Aleksandrą Paluch oraz Sabiną Dudek, wzięli udział w wycieczce na Podhale.

Pierwszego dnia po przyjeździe do Zakopanego udaliśmy się do Aquaparku oraz na kręgielnię, gdzie mogliśmy się zrelaksować i aktywnie spędzić czas. Następnie pojechaliśmy do Gliczarowa Górnego, gdzie po zakwaterowaniu do ośrodka i zjedzeniu pysznego regionalnego obiadu wybraliśmy się na długi, ośmiokilometrowy spacer i podziwialiśmy piękne widoki na zaśnieżone góry. Wieczory spędzaliśmy grając w planszówki, podczas których uczniowie mięli okazję do integracji.

Drugiego dnia udaliśmy się do Ośrodka Narciarskiego – Kotelnica Białczańska, gdzie zjeżdżaliśmy na sankach i jabłuszkach, natomiast wieczorem czekała na nas kolejna atrakcja. Był to kulig i ognisko.

Ostatni dzień spędziliśmy w Zakopanem, gdzie również czekały na nas atrakcje i dobra zabawa – zaczynając od seansu na lodowisku, przez spacer po Krupówkach, aż po delektowanie się przysmakami regionalnymi. Sprostaliśmy także trudnemu zadaniu, jakim było wyjście z lodowego labiryntu.

Serdecznie dziękujemy uczniom za organizację, a w szczególności Paulinie Daniewskiej z kl. 2 A   🙂

Opiekunowie

 

 
Współpracujemy z: