ul. Rzeźnicza 4
31-540 Kraków
tel. 12 421 38 44 szkola@izba.krakow.pl
Start > Aktualności > Aktualności > Wycieczka do Zoo

Wycieczka do Zoo

Już niedługo zakończenie pierwszego roku szkolnego w Rzemieślniczej Zasadniczej Szkole Zawodowej MIRiP. Jako że był to rok wytrwałej pracy, która przyniosła bardzo dobre efekty, uczniowie zostali zaproszeni przez prezesa Izby Janusza Kowalskiego do zwiedzania Ogrodu Zoologicznego.

2 czerwca przy wyjątkowo pięknej pogodzie uczniowie klasy 1ZR pod opieką wychowawcy klasy 1ZR Grzegorza Onyszkiewicza i pełnomocnika prezesa MIRiP Tomasza Kowalika zwiedzali krakowskie ZOO. Największe wrażenie zrobił na uczniach wybieg dla żyraf, które dopiero od zeszłego roku można podziwiać w Ogrodzie Zoologicznym. Po kilkugodzinnym zwiedzaniu, uczniowie mogli odpocząć zajadając pyszne kiełbaski z grilla. Udział w tym wydarzeniu i poczęstunek był dla uczniów bezpłatny – jest to forma podziękowania i nagrody od Izby za bardzo dobry pierwszy rok wspólnej pracy.

[huge_it_gallery id=”7″]
Współpracujemy z: