Start > Aktualności > Aktualności > WYNIKI I ETAPU KONKURSU Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO „TURBOLANDESKUNDE”

WYNIKI I ETAPU KONKURSU Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO „TURBOLANDESKUNDE”

W dniu 10.03.2023 odbył się w naszej szkole I etap konkursu „Turbolandeskunde – Wędrówka po krajach niemieckiego obszaru językowego”.
W wydarzeniu wzięło udział łącznie 54 uczniów, którzy w trzyosobowych zespołach dzielnie mierzyli się z pytaniami dotyczącymi Szwajcarii.
Miło nam poinformować, że do regionalnego etapu konkursu zakwalifikowała się drużyna w składzie: Kacper Mizera, Dominika Pytel, Jakub Nowak. Opiekunem drużyny jest pani Maria Szewczyk.
Etap regionalny odbędzie się 19.04.2024 w naszej szkole.

Szkolny etap konkursu przeprowadziły nauczycielki języka niemieckiego: pani Aleksandra Czerederecka, pani Maria Szewczyk oraz pani Kornelia Wysocka.

Organizatorem konkursu jest Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego