Start > Aktualności > Aktualności > WYNIKI KONKURSU GEOTURYSTYCZNEGO

WYNIKI KONKURSU GEOTURYSTYCZNEGO

Serdecznie dziękujemy wszystkim ósmoklasistom biorącym udział w VII edycji Międzyszkolnego Konkursu Geoturystycznego!

Konkurs odbył się 26 kwietnia 2023 r. w Zespole Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie i kierowany był do uczniów klas ósmych, którzy wykazują się szczególnym zainteresowaniem geografią i geografią turystyczną Polski oraz Europy.

W rywalizacji wzięło udział 17 uczniów z Małopolskich szkół podstawowych.

Pierwszy etap polegał na wypełnieniu test jednokrotnego oraz wielokrotnego wyboru. Po sprawdzeniu testów Komisja w składzie:  p. Natalia Jagła, p. Grażyna Marszał oraz p. Grzegorz Onyszkiewicz, wybrała 5 najlepszych prac, których autorzy automatycznie dostali się do II etapu, a ten polegał na udzieleniu odpowiedzi na 3 wylosowane pytania.

W czasie trwania II etapu konkursu, pozostali ósmoklasiści mieli możliwość zapoznania się  z ofertą edukacyjną naszej Szkoły oraz porozmawiania z uczniami i nauczycielami ZSRiP.

A oto ostateczne wyniki konkursu:

I miejsce – Marcelina Wróbel – Tytuł „Geografa Rzeźniczej” – Szkoła Podstawowa w Damicach

II miejsce – Antoni Góra – Zespół Szkolno-Przedszkolny z Niepołomic

III miejsce – Michał Polowiec  – Szkoła Podstawowa Nr 87 przy ZSOS Nr 2 w Krakowie

Wyróżnienia:

Piotr Gumula – Publiczna Szkoła Podstawowa w Celinach

Kamil Mól – Zespół Szkolno-Przedszkolny z Niepołomic

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy kolejnych sukcesów!!!

Pragniemy podziękować Panu Witoldowi Kozłowskiemu, Marszałkowi Województwa Małopolskiego oraz Panu Januszowi Kowalskiemu, Prezesowi Małopolskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości, za objęcie Patronatu Honorowego nad VII edycją Międzyszkolnego Konkursu Geoturystycznego.

Serdeczne podziękowania kierujemy również do Pani Elżbiety Kosackiej, Dyrektora ZSRiP w Krakowie.

Uczniów przyszłych klas ósmych i siódmych już teraz zapraszamy do VIII edycji Konkursu Geoturystycznego, który odbędzie się w przyszłym roku.

Organizatorzy: p. Wioleta Micherda, p. Natalia Jagła, p. Grażyna Marszał, p. Grzegorz Onyszkiewicz