ul. Rzeźnicza 4
31-540 Kraków
tel. 12 421 38 44 szkola@izba.krakow.pl
Start > Aktualności > Aktualności > Wyniki Konkursu „Poznaj Swoje Prawa w Pracy” – Etap Szkolny

Wyniki Konkursu „Poznaj Swoje Prawa w Pracy” – Etap Szkolny

22 listopada 2017 r. w Rzemieślniczej Branżowej Szkole I Stopnia MIRiP został przeprowadzony etap szkolny konkursu przeznaczonego dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych „Poznaj swoje prawa w pracy”. Konkurs jest organizowany przez Państwową Inspekcję Pracy w ramach programu edukacyjnego „Kultura bezpieczeństwa”, którego celem jest promowanie idei bezpiecznej pracy, jako standardu w przyszłym życiu zawodowym, kształtowanie świadomości zagrożeń występujących w środowisku pracy i podnoszenie poziomu wiedzy w zakresie rozwiązań prawnych.

W etapie szkolnym konkursu uczestniczyło 14 uczniów z następujących klas: 1 AR – 2 osoby, 2 AR – 6 osób, 2 BR – 3 osoby,2 CR – 1 osoba, 3 AR – 1 osoba.

Uczniowie mieli za zadanie rozwiązać test obejmujący 25 pytań z zakresu prawa pracy, w tym przepisów bhp. Najlepiej poradzili sobie następujący uczestnicy konkursu:                   

 1. Ewelina Antos, kl. 2 BR – 23 pkt, 2. Dominika Grabka, kl. 2 BR – 22 pkt, 3. Klaudia Maciusik, kl. 2 AR – 17 pkt, 4. Jakub Wolski, kl. 2 BR – 16 pkt, 5. Wojciech Andruszkiewicz – 16 pkt.

[foogallery id=”3855″]
Współpracujemy z: