ul. Rzeźnicza 4
31-540 Kraków
tel. 12 421 38 44 szkola@izba.krakow.pl
Start > Aktualności > Aktualności > XV Styczniowe spotkania gimnazjalistów

XV Styczniowe spotkania gimnazjalistów

plakat-xv-ssg

Dnia 27 stycznia 2017 r. (czwartek), w godz. 9.00 – 14.00 w Zespole Szkół Inżynierii Środowiska i Melioracji w Krakowie, ul. Ułanów 9 odbędą się coroczne, XV „Styczniowe spotkania gimnazjalistów” – impreza o charakterze edukacyjno – wychowawczym, przygotowana w szczególności z myślą o uczniach klas trzecich małopolskich gimnazjów, ich rodzicach, dyrektorach oraz nauczycielach.

W trakcie XV „Styczniowych spotkań gimnazjalistów” 23 krakowskie zespoły szkół technicznych zaprezentują swój dotychczasowy dorobek, tradycje, szczególne osiągnięcia oraz ofertę edukacyjną na nadchodzący rok szkolny 2017/2018.

W wydarzeniu oczywiście nie może zabraknąć prezentacji naszej szkoły. Wszystkie osoby chętne do pomocy w prezentowaniu szkoły, pokazania swojego zawodu prosimy o zgłaszanie się do wychowawców klas.

W trakcie imprezy nie zabraknie atrakcji, takich jak np.: pokazy, występy artystyczne, konkursy, degustacje, prezentacje itp., które, także w sposób niekonwencjonalny, udowodnią, iż warto kształcić się w oferowanych zawodach.
Współpracujemy z: