ul. Rzeźnicza 4
31-540 Kraków
tel. 12 421 38 44 szkola@izba.krakow.pl
Start > Aktualności > Aktualności > XVI Małopolski Przegląd Pieśni Patriotycznej z udziałem naszych uczennic

XVI Małopolski Przegląd Pieśni Patriotycznej z udziałem naszych uczennic

W dniu 27.10.2018 r., grupa muzyczna „Rzeźnicza 4” wraz z opiekunem panią Pauliną Zacharą, wzięła udział w XVI Małopolskim Przeglądzie Pieśni Patriotycznej odbywającym się w Auli Kościoła Matki Boskiej Częstochowskiej na os. Szklane Domy w Krakowie.

Na scenie wystąpiły uczennice: Sara Górka z klasy 2B oraz  Justyna Sotwin i Klaudia Szumilas z klasy 3TT. Po wykonaniu dwóch pieśni – „Biały Krzyż” oraz „Gdzie są kwiaty z tamtych lat”, zebrały głośne oklaski. Niestety nie wystarczyło to, by zwyciężyć … następnym razem się uda. Dziękujemy za występ i poświęcony na próby czas, a wszystkich chętnych ze szkoły zapraszam do współtworzenia grupy muzycznej „Rzeźnicza 4”.

Paulina Zachara – opiekun grupy muzycznej
Współpracujemy z: