ul. Rzeźnicza 4
31-540 Kraków
tel. 12 421 38 44 szkola@izba.krakow.pl
Start > Aktualności > Aktualności > XXIV Styczniowe spotkania gimnazjalistów

XXIV Styczniowe spotkania gimnazjalistów

7 stycznia w budynku Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i Melioracji w Krakowie przy ul. Ułanów 9 odbyła się 14 już edycja „Styczniowych spotkań Gimnazjalistów”. Drugi rok z rzędu prezentowaliśmy na nich ofertę edukacyjną Rzemieślniczej Zasadniczej Szkoły Zawodowej MIRiP.

W wydarzeniu tym brało udział ponad 20 szkół technicznych z Małopolski, głównie samorządowych. RZSZ MIRiP była jedyną szkołą na tym wydarzeniu, której organem prowadzącym jest Izba Rzemieślnicza. Uwagę uczniów przykuła bogata oferta zawodów, pomoc w szukaniu praktyk oraz atrakcyjna pomoc w formie dopłat do przejazdów oraz stypendiów za wyniki w nauce.
Wydarzenie zaszczyciła swoją obecnością Katarzyna Cięciak – Zastępca Prezydenta Miasta Krakowa do spraw Edukacji i Sportu.  W wydarzeniu wzięli udział także uczniowie naszej szkoły – naszą szkołę godnie reprezentowali stypendyści szkoły: Klaudia Kubiś, Bartek Oszywa i Ola Skrzypek, pod czujnym okiem Dyrektor szkoły Elżbiety Kosackiej i z-cy Dyrektora MIRiP Tomasza Kowalika.

[huge_it_gallery id=”6″]
Współpracujemy z: