Start > Aktualności > Aktualności > XXX JUBILEUSZOWY KONKURS MIESZKAM W BESKIDACH

XXX JUBILEUSZOWY KONKURS MIESZKAM W BESKIDACH

Informujemy i zarazem serdecznie zapraszamy do udziału w XXX Jubileuszowym Konkursie Mieszkam w Beskidach.

Celem Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „Mieszkam w Beskidach” jest rozbudzanie i poszerzanie wśród dzieci, młodzieży i osób dorosłych szeroko rozumianych zainteresowań plastycznych, ze szczególnym ukierunkowaniem na poznanie folkloru i sztuki ludowej. Ideą konkursu jest również zwrócenie uwagi jego uczestnikom na otaczające nas piękno krajobrazu beskidzkiego i przemiany jakie w nim zachodzą. Mała Beskidzka Ojczyzna, jej życie codzienne, obraz teraźniejszy i miniony to główna inspiracja jaką organizatorzy proponują uczestnikom konkursu w tworzeniu ich prac.

Regulamin i szczegółowe informację pod linkiem  https://www.mieszkamwbeskidach.pl/wp-content/uploads/2022/09/reg-2023.pdf

www.mieszkamwbeskidach.pl

Organizatorem konkursu na terenie ZSRiP w Krakowie jest p. Wioleta Micherda.

Serdecznie zapraszamy !!!