ul. Rzeźnicza 4
31-540 Kraków
tel. 12 421 38 44 szkola@izba.krakow.pl
Start > Aktualności > Aktualności > ZA NAMI CHARYTATYWNY KIERMASZ CIAST I WYPIEKÓW!

ZA NAMI CHARYTATYWNY KIERMASZ CIAST I WYPIEKÓW!

Dnia 18 grudnia 2023 r., w auli szkolnej w godzinach 10:00-14:00, odbył się po raz kolejny kiermasz ciast i wypieków, a wszystko to w ramach AKCJI „COŚ DOBREGO DLA BLIŹNIEGO”. Impreza charytatywna cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem, a była możliwa dzięki licznym ofiarodawcom i wolontariuszom. Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym, zarówno Pracownikom, jak i Uczniom Szkoły.

Udało się sprzedać wszystkie słodkości i dzięki temu zebrać pokaźną kwotę na cele wolontaryjne.
Jeszcze raz z serca dziękujemy!❤❤❤ Za dary, miłą atmosferę i wrażliwe serca.

p. Kamila Bielamowicz i p. Nadzieja Kolano– Organizatorki akcji
Niech ta galeria pozwoli zapamiętać te piękne chwile 🙂Współpracujemy z: