ul. Rzeźnicza 4
31-540 Kraków
tel. 12 421 38 44 szkola@izba.krakow.pl
Start > Aktualności > Aktualności > ZA NAMI KOLEJNY EMOCJONUJĄCY DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY

ZA NAMI KOLEJNY EMOCJONUJĄCY DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY

Dnia 19 kwietnia 2023 roku po raz kolejny odbył się Dzień Otwarty Szkoły, na który przybyła młodzież z siódmych i ósmych klas okolicznych i podkrakowskich szkół podstawowych wraz z wychowawcami i rodzicami.
 
Zgromadzeni goście mieli okazję: zwiedzić budynek naszej Szkoły, spotkać się z nauczycielami i uczniami naszej placówki, dowiedzieć się, jakie możliwości daje nauka w ZSRiP i z kim współpracujemy, poznać zawody, w których kształcimy. 
Po zapoznaniu się z ofertą Szkoły, przedstawionej na prezentacji przez pana Wojciecha Zguda, oraz po rozmowach z nauczycielami przedmiotów zawodowych i z uczniami na stoiskach poszczególnych kierunków kształcenia, wielu przybyłych ósmoklasistów było żywo zainteresowanych podjęciem dalszego kształcenia w naszych murach.
 
Dzień Otwarty Szkoły uświetniło rozstrzygnięcie konkursu Wielkanocna Fachowa Ozdoba oraz wręczenie nagród rzeczowych przez Panią Wicedyrektor Magdalenę Piórecką. Wyróżnieni zostali: 
 
1 miejsce Katarzyna Pytel – ZSRiP/ kl. 2 BMW (magazynier-logistyk)– za pomysłowość, zgodność z tematem, ścisłe nawiązanie do zawodu, estetykę i precyzję wykonania
 
2 miejsce Agata Grodniewicz – Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Skawinie / kl. 7 a (rękodzieło-włókiennik); opiekun pani Alicja Trzaska – za pasję, pomysł, zgodność z tematem, estetykę i precyzję wykonania
 
3 miejsce Hubert Szewczyk – Szkoła Podstawowa Nr 114 im. Arkadego Fiedlera w Krakowie (kucharz) – za pomysłowość, kreatywność, zgodność z tematem, wykorzystanie wielu materiałów i estetykę wykonania
 
Nagroda Publiczności Kinga Gałek ZSRiP/ kl. 4 TLP (technik logistyk), która zdobyła aż 152 polubień/serduszek na Facebooku
 
Opiekun pani Alicja Trzaska – za wsparcie uczennicy w wykonaniu pracy.
 
 
Ponadto 12 uczniów szkół podstawowych wzięło udział w konkursie online ph. „Zawodowe rozgrywki”, prowadzonym przez szkolnego doradcę zawodowego – panią Renatę Cisek. Uczestnicy konkursu odpowiadali na pytania zamknięte związane z kierunkami nauczanymi w naszej placówce. Laureaci konkursu otrzymali nagrody w postaci gadżetów szkolnych.
 
 
Po pełnym wrażeń oraz zainteresowania ze strony gości Dniu Otwartym, we wrześniu spodziewamy się spotkać na szkolnych korytarzach wielu przybyłych uczniów z ostatnich klas szkół podstawowych w roli uczniów klas pierwszych.
 
Serdecznie dziękujemy i zapraszamy na Rzeźniczą 4 🙂Współpracujemy z: