Start > Aktualności > Aktualności > KIERMASZ PODRĘCZNIKÓW W NASZEJ SZKOLE

KIERMASZ PODRĘCZNIKÓW W NASZEJ SZKOLE

Z uwagi na Wasze prośby, URUCHAMIAMY SZKOLNY KIERMASZ KSIĄŻEK 📚📖📕

Prosimy o zamieszczanie pod postem dotyczącym kiermaszu, w komentarzach – na Facebooku Szkoły (https://www.facebook.com/szkolamirip) informacji o podręcznikach, które chcecie sprzedać lub kupić.
Prosimy napisać : SPRZEDAM lub KUPIĘ, AUTOR, TYTUŁ PODRĘCZNIKA, WYDAWNICTWO, np. Nowa Era, WSiP, oraz ROK WYDANIA.
Należy też umieścić fotografię swoich podręczników z informacją o cenie danego egzemplarza (czytelna karteczka na książce, której zdjęcie dołączacie).
Można bezpośrednio kontaktować się z tymi osobami i u nich przeglądać przyniesione do sprzedaży podręczniki.

PROSIMY NIE PRZYNOSIĆ WYCOFANYCH PODRĘCZNIKÓW !!!

PS. KSIĄŻKI DO SPRZEDANIA MOŻNA PRZYNOSIĆ DO BIBLIOTEKI SZKOLNEJ Biblioteka Rzeźnicza Quattro W GODZINACH JEJ OTWARCIA. Muszą być opisane imieniem i nazwiskiem sprzedającego i opatrzone karteczką z ceną.
Stąd będą przekazywane do sali 111 do organizatorów kiermaszu, tj.: p. D. Bodziarczyk, p. A. Kuś, p. A. Dudek-Sas.
Sprzedaż w szkole trwa do 16 września 2022 r.
Książki będą udostępniane w sali 111 (I p.) na przerwach międzylekcyjnych.

Serdecznie zapraszamy!