Start > Aktualności > Aktualności > ZASADY FUKNCJONOWANIA SZKOŁY OD 19 PAŹDZIERNIKA 2020 R.

ZASADY FUKNCJONOWANIA SZKOŁY OD 19 PAŹDZIERNIKA 2020 R.

Od 19 października 2020 roku w Zespole Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości wprowadza się nauczanie zdalne.

1. Praca zdalna odbywać się będzie w czasie rzeczywistym lekcji. Dopuszcza się skrócenie połączeń online do 30 minut. Jednakże lekcje rozpoczynają się zgodnie z planem lekcji oraz obowiązującymi dzwonkami. Obecność na lekcjach online obowiązkowa (na tej podstawie będzie rozliczana miesięczna frekwencja uczniów).
2. Praca zdalna odbywa się na platformie TEAMS. Przypominamy, iż jest ona powiązana z dziennikiem Vulcan.
3. W przypadku awarii platformy Teams lekcje odbywać się będą przy wykorzystaniu dziennika elektronicznego Vulcan oraz maili klasowych.
4. W lekcjach mają także obowiązek uczestniczyć uczniowie przebywający na kwarantannie rodzinnej.
5. Godziny i miejsce pracy psychologa i pedagoga pozostają bez zmian.
6. Biblioteka jest czynna w godzinach 9:00-15:00.
7. Dyżury nauczycieli dla rodzica odbywać się będą w formie online (teams) lub telefonicznie. Terminy pozostają bez zmian.
8. Istnieje możliwość konsultacji indywidualnej ucznia z nauczycielem po wcześniejszym uzgodnieniu terminu.
9. Zajęcia praktyczne i praktyki zawodowe odbywają się bez zmian.
10. Informacje nt. zakażenia Covidem -19 lub objęciem kwarantanną należy zgłaszać wychowawcy.
11. Prosimy o bieżące sprawdzanie wiadomości w dzienniku elektronicznym.

Życzymy wszystkim zdrowia i mamy nadzieję – do szybkiego zobaczenia!