Start > Aktualności > Aktualności > ZBIÓRKA ZAKRĘTEK

ZBIÓRKA ZAKRĘTEK

Obecnie mam rok i nie potrafię jak moi rówieśnicy siedzieć, niezbyt długo potrafię utrzymywać główkę w pozycji pionowej, mimo iż od 8 miesięcy (od razu po zdiagnozowanej chorobie) uczęszczam 3 razy w tygodniu na rehabilitację ruchową i wzrokową. Chodzę do specjalistów takich jak: neurolog, psycholog, logopeda, okulista, chirurg i audiolog. Mam aparaty słuchowe i ostatnio pan Okulista powiedział, że bardzo słabo widzę.

Zakrętki zbieramy na pionizator Baffin Trio, który ma za zadanie nauczyć Ignasia prawidłowej postawy siedzenia i do pionizacji czyli nauki i rehabilitacji pozycji stojącej co w wypadku Ignasia jest niezbędne.

Zachęcamy do zbierania zakrętek, które należy oddawać do P. Wiolety Micherdy, do uczennic z klasy 1 TLP bądź specjalnie przygotowanego pudełka na piętrze I.

Klasa, która zbierze jak największą ilość zakrętek otrzyma dodatkową niespodziankę, więc warto podpisywać opakowania w których oddajecie zakrętki.

Termin do 24.01.2020 r.