Start > Aktualności > Aktualności > ZEBRANIE Z RODZICAMI UCZNIÓW KLAS PIERWSZYCH ZSRIP

ZEBRANIE Z RODZICAMI UCZNIÓW KLAS PIERWSZYCH ZSRIP

W dniu 06 września 2022 r. odbędzie się spotkanie z Rodzicami uczniów klas pierwszych Zespołu Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości MIRiP w Krakowie.

TECHNIKUM
Zebranie Rodziców uczniów klas pierwszych technikum rozpocznie się spotkaniem z Dyrektorem Szkoły w dniu 6 września 2022 r. o godz. 16:15 w auli szkolnej. Po zakończeniu spotkania (ok. godz. 17:00) Rodzice udadzą się na spotkanie z wychowawcami do przydzielonych sal lekcyjnych.

SZKOŁA BRANŻOWA I STOPNIA
Zebranie Rodziców uczniów klas pierwszych szkoły branżowej I stopnia rozpocznie się spotkaniem z Dyrektorem Szkoły w dniu 6 września 2022 r. o godz. 17:15 w auli szkolnej. Po zakończeniu spotkania (ok. godz. 18:00) Rodzice udadzą się na spotkanie z wychowawcami do przydzielonych sal lekcyjnych.

Przydział sal na zebrania zostanie upubliczniony na korytarzach szkoły w dniu zebrań.